Kandidaten

Dit zijn de Gouwenaren waarop u kunt stemmen op 16 maart 2022.

Anna van Popering-Kalkman

Anna van Popering-Kalkman

Advocaat-partner
Lennart Visser

Lennart Visser

Leidinggevende onderzoekscentrum en masteropleidingen Driestar educatief
Mirjam Roos

Mirjam Roos

Adviseur
Gert van den Brink

Gert van den Brink

Accountant
Ineke Schaddelee

Ineke Schaddelee

Financial auditor
Daphne Steenbergen

Daphne Steenbergen

VNG Trainee
Alexander Wanders

Alexander Wanders

Adviseur Regio en Economie
John Jacobs

John Jacobs

Medisch Data Scientist
Reint Baas

Reint Baas

Teamleider Juridische Zaken
Eelco Sneep

Eelco Sneep

Procesmanager
Rianne Zuurmond-Geelhoed

Rianne Zuurmond-Geelhoed

Docent
Thera de Haan-de Jong

Thera de Haan-de Jong

Adviseur Gezondheidszorg
Petra Hamm-van Bodegraven

Petra Hamm-van Bodegraven

Toezichthouder Nederlandse Zorgautoriteit
Melle de Vries

Melle de Vries

Bestuurder onderwijs
Irene  Klein Haneveld

Irene Klein Haneveld

Creatieve doener
Martijn Riet

Martijn Riet

Medisch maatschappelijk werker
Noor Oosterom-de Boo

Noor Oosterom-de Boo

Docent
Timen Eilander

Timen Eilander

Senior Consultant Non Profit
Liesbeth Domen

Liesbeth Domen

Directrice onderwijs
Faith Boegheim-Odushola

Faith Boegheim-Odushola

Piloot
Wilhelm Kolkman

Wilhelm Kolkman

Geoloog en Project Manager
Nelleke de Ridder-Sneep

Nelleke de Ridder-Sneep

Secretaris Raad van Bestuur
Arjen Voogt

Arjen Voogt

Senior Adviseur bedrijven
Ineke van Beijnum-Volders

Ineke van Beijnum-Volders

Verpleegkundige en verpleegwetenschapper

Mirjam van den Berg-de Hek

Mirjam van den Berg-de Hek

Docent middelbaar onderwijs
Bertina van Dolder

Bertina van Dolder

Leefstijlcoach
Anton Radder

Anton Radder

Administratief medewerker
Lucia Liefaart-Scheele

Lucia Liefaart-Scheele

Leerkracht basisonderwijs
Ruud de Groot

Ruud de Groot

Adviseur
Anna de Wit - in ’t Veld

Anna de Wit - in ’t Veld

Beleidsmedewerker ministerie VWS
Francina de Pater-Huijsen

Francina de Pater-Huijsen

Directeur stichting en ondernemer
Clemens Tempelman

Clemens Tempelman

Klantmanager
Gerjanne Versluis-Molenaar

Gerjanne Versluis-Molenaar

Secretaresse college van bestuur
Louis Rustenhoven

Louis Rustenhoven

Ondernemer IT
Paul Kaars

Paul Kaars

Ondernemer bij Kaars Koffie
Yvonne Stoevelaar

Yvonne Stoevelaar

Imago deskundige
Vivian Kholobalee

Vivian Kholobalee

Ondernemer
Ferdinand Kraal

Ferdinand Kraal

Manager bedrijfsontwikkeling
Marc Paul van Buren

Marc Paul van Buren

Maatschappelijk werker
Sjaak Verbree

Sjaak Verbree

HR teamleider
Jasper Janssen

Jasper Janssen

Maatschappelijk werker
Harro Janssen

Harro Janssen

Productmanager
Gerard Schotanus

Gerard Schotanus

Voorzitter Burennetwerk
Theo Krins

Theo Krins

Voorzitter Samenwerkende Binnnenstadondernemers Gouda (SBG)
Wout Schonewille

Wout Schonewille

IT manager en docent Pedagogiek
Christiaan Quik

Christiaan Quik

Teamleider Locatie-ontwikkeling
Mirjam Bikker

Mirjam Bikker

Lid Tweede Kamer